O nas

Planner 5D daje każdemu szansę na stworzenie profesjonalnie wyglądających planów i projektów domu, krajobrazu i biura.

Stwórz przestrzeń, o której od zawsze marzysz, niezależnie od tego,czy jesteś doświadczonym projektantem, czy też dopiero zaczynasz.

Nasze intuicyjne narzędzie pozwala eksperymentować z różnymi elementami planowania domu i zobaczyć wyniki w imponujących planach 2D i wizualizacjach 3D lub wypróbować wycieczkę po projekcie w rzeczywistości wirtualnej.

Naucz się nowych umiejętności w naszej szkole projektowania wnętrz.

Nasza historia

Rozpoczęliśmy ten projekt, aby pomóc nieprofesjonalistom w wizualizacji ich przyszłych domów za pomocą prostych narzędzi. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania projektowego i architekturze, zdaliśmy sobie sprawę, że nie każdy może mieć środki na zlecenie projektowania agencji lub czas na odpowiednie rozeznanie, kogo zatrudnić.

Udało nam się przenieść na naszą platformę funkcjonalność z najlepszych w branży narzędzi do projektowania. W ciągu zaledwie kilku lat rozwinęliśmy się z małego startupu z kilkoma entuzjastami w solidny serwis z ponad 64 milionami użytkowników i ponad 300 milionami stworzonych projektów wnętrz.

Dziś jesteśmy licznym zespołem. Nasza siedziba znajduje się w Wilnie na Litwie, ale możesz skorzystać z naszych usług wszędzie tam, gdzie masz dobre połączenie z Internetem oraz urządzenie mobilne lub laptop.

Poznaj zespół

Naszą misją jest automatyzacja zadań mających na celu ulepszenie domów przy użyciu technologii i stanie się niezawodnym usługodawcą dla użytkowników nieprofesjonalnych. Tak ambitna misja wymaga mnóstwa energii, entuzjazmu i wiedzy. Aby jak najlepiej wypełnić naszą misję, połączyliśmy siły z ponad 50 wspaniałymi umysłami z 8 krajów.

Aleksiej Szeremietiew
współzałożyciel, CPO

Aleksiej wnosi do swojej roli nieustanne dążenie do innowacji i gorące zamiłowanie do wygodnych rozwiązań projektowych. Priorytety Aleksieja to nowe pomysły na produkty, relacje biznesowe i zadowolenie klientów.

Andriej Ustiugow
CEO

Andriej dołączył do zespołu, aby wnieść swoje bogate doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem, finansach i rozwoju biznesu. Andriej jest bardzo skoncentrowany na rozwijaniu działalności Planner 5D i ekspansji na nowe rynki.

Olga Szeremietiewa
Kierownik działu prawnego

Olga zwraca szczególną uwagę na szczegóły i wszystko, co ma związek z prawem. Koncentruje się na promowaniu odpowiedzialnego rozwoju Planner 5D na całym świecie, jednocześnie starając się zapewnić zgodność z krajowymi przepisami ustawowymi i wykonawczymi.

Ewelina Podworska
Główny projektant wnętrz

Ewelina pomaga użytkownikom Planner 5D w nauce projektowania wnętrz i majsterkowania. Jest kuratorką szkoły projektowania i cotygodniowych bitew na projekty. Oprócz tego Ewelina ściśle współpracuje z zespołem inżynierów, aby upewnić się, że produkt jest aktualny i spełnia potrzeby użytkowników.

Matt Kryvashein
CMO

Misją Matta jest rozpowszechnianie informacji o Planner 5D na całym świecie i upewnianie się, że nasza społeczność użytkowników wykorzystuje platformę najlepiej jak to możliwe. Jego priorytetem jest pomoc każdemu w zaprojektowaniu domu marzeń.

Dołącz do naszej międzynarodowej społeczności

Nasze produkty pomogły zaplanować lepszą przestrzeń życiową ludziom z różnych środowisk, w różnym wieku i o różnych poziomach doświadczenia.

W każdym kraju naszego wielkiego świata jest co najmniej jeden użytkownik Planner 5D. Nasza społeczność obejmuje wszystkich, od zwykłych właścicieli domów, chcących rozpocząć remonty, po profesjonalistów zajmujących się projektowaniem wnętrz, pracujących nad poważnymi projektami komercyjnymi. Pomyśl o domu i użyj Planner 5D do wizualizacji swoich pomysłów.

Sprawdź oferty pracy Skontaktuj się