Apie mus

„Planner 5D“ suteikia visiems galimybę kurti profesionaliai atrodančius namus, kraštovaizdį, biuro aukštų planus bei dizainą.

Kurkite erdvę, apie kurią visada svajojote.Visiškai nesvarbu, ar esate įgudęs dizaineris, ar tik pradedantysis.

Mūsų intuityvus įrankis leidžia eksperimentuoti su įvairiais namų planavimo elementais ir pamatyti rezultatus įspūdinguose 2D planuose bei 3D vizualizacijose arba išbandyti savo projekto virtualiosios realybės turą.

Įgykite naujų įgūdžių mūsų interjero dizaino mokykloje.

Mūsų istorija

Šį projektą pradėjome siekdami padėti neprofesionalams paprastais įrankiais vizualizuoti savo ateities namus. Turėdami ilgametę patirtį dizaino programinės įrangos kūrimo bei architektūros srityse, supratome, kad ne visi gali turėti lėšų samdyti agentūrą ar laiko tinkamai ieškoti, ką samdyti.

Mums pavyko į savo platformą integruoti geriausių pramoninio dizaino įrankių funkcionalumą. Vos per keletą metų iš nedidelio startuolio su keliais entuziastais tapome patikimos paslaugos teikėja – turime daugiau kaip 64 mln. naudotojų ir daugiau kaip 300 mln. sukurtų interjero dizaino projektų.

Šiandien esame daugelio žmonių komanda. Mūsų būstinė yra Vilniuje, Lietuvoje, tačiau mūsų paslauga galite naudotis visur, kur tik turite gerą interneto ryšį, mobilųjį įrenginį ar nešiojamąjį kompiuterį. Lietuvos Vienaragių asociacijos ir Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos garbės narys.

Susipažinkite su komanda

Mūsų misija – naudojant technologijas automatizuoti namų atnaujinimo užduotis ir tapti patikima paslaugų teikėja neprofesionaliems naudotojams. Tokia sudėtinga misija reikalauja daug energijos, entuziazmo ir žinių. Siekdami kuo geriau atlikti savo misiją, suvienijome jėgas su daugiau kaip 50 šaunių bendraminčių iš 8 šalių.

Aleksejus Šeremetjevas
vienas iš įkūrėjų, CPO

Aleksejaus pareigos įkvepia nenuilstamai žengti į priekį siekiant naujovių ir trokštant patogaus interjero dizaino sprendimų. Naujų produktų idėjos, verslo santykiai ir klientų džiaugsmas – svarbiausi Aleksejaus prioritetai.

Andrejus Ustiugovas
Generalinis direktorius

Andrejus prisijungė prie komandos, kad panaudotų savo didelę patirtį įmonių valdymo, finansų ir verslo plėtros srityse. Andrejus daug dėmesio skiria „Planner 5D“ verslo augimui bei plėtrai į naujas rinkas.

Olga Šeremetjeva
Teisės skyriaus vadovė

Olga skiria išskirtinį dėmesį detalėms ir visiems komandos teisiniams dalykams. Daugiausia dėmesio ji skiria atsakingo „Planner 5D“ augimo skatinimui visame pasaulyje, kartu siekdama užtikrinti, kad būtų laikomasi nacionalinių įstatymų ir kitų teisės aktų.

Evelina Podvorska
Vyriausioji interjero dizainerė

Evelina padeda „Planner 5D“ naudotojams mokytis interjero dizaino bei namų atnaujinimo paslapčių. Ji kuruoja dizaino mokyklą ir savaitinius dizainerių mūšius. Be to, Evelina glaudžiai bendradarbiauja su inžinierių komanda, siekdama užtikrinti, kad produktas būtų atnaujintas ir atitiktų naudotojų poreikius.

Matt Kryvashein
CMO

Mato misija – skleisti žinias apie „Planner 5D“ visame pasaulyje ir užtikrinti, kad mūsų naudotojų bendruomenė kuo geriau išnaudotų platformą. Svarbiausias jo prioritetas – padėti kiekvienam suprojektuoti savo svajonių namą.

Prisijunkite prie mūsų tarptautinės bendruomenės

Mūsų produktai padėjo suplanuoti geresnę gyvenamąją erdvę skirtingų sluoksnių, amžiaus bei patirties lygio žmonėms.

Kiekvienoje mūsų planetos šalyje yra bent vienas „Planner 5D“ naudotojas. Mūsų bendruomenėje yra ir paprastų namų savininkų, ketinančių pradėti renovaciją, ir interjero dizaino profesionalų, dirbančių prie sudėtingų komercinių projektų. Galvodami apie namų atnaujinimą, pasinaudokite „Planner 5D“ ir vizualizuokite savo idėjas.

Peržiūrėkite laisvų pareigų sąrašą Susisiekti